• English
  • Latviešu
  • Russian

Līdzpakalpojumi

Gadījumā, ja klients atbilst mūsu prasībām un neietilpst mūsu noteiktajos ierobežojumos, mēs esam gatavi sniegt virkni lokālu papildpakalpojumu, kas saistīti ar uzņēmējdarbības īstenošanu Latvijas Republikā:

Juridisko un fizisko personu (Latvijas Republikas rezidentu) grāmatvedības apkalpošana.

Grāmatvedības apkalpošana ietver pamatlīdzekļu un personāla uzskaiti, darba algu un nodokļu aprēķināšanu, visu pirmdokumentu apstrādi, visu nodokļu un finanšu atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu kontrolējošajām institūcijām (kā arī bankām, investoriem u.c.).

Pēc jūsu pieprasījuma mūsu speciālisti būs gatavi izstrādāt uzskaites politiku un nodokļu un grāmatvedības uzskaites metodiku, veikt esošās uzskaites un attaisnojuma dokumentu auditu, sagatavot statistikas un vadības atskaites, salīdzinājumus ar kontrahentiem un nodokļu institūcijām.

Nepieciešamības gadījumā mēs esam gatavi atjaunot Jūsu uzņēmuma grāmatvedības uzskaiti par jebkuru periodu (ja pieejams šai procedūrai pietiekams pirmdokumentu daudzums), pārstāvēt Jūsu interese kontrolējošajās iestādēs (VID, CSP u.c.).

Sadarbībā ar klientu mēs organizējam attālinātu darbu (apkalpošanu).

Strādājam, ņemot vērā Jūsu uzņēmējdarbības specifiku, noņemot no jūsu pleciem lielu rutīnas darba daļu!

Mēs nodrošinām pakalpojumus, kas saistīti ar juridiskās adreses reģistrāciju Latvijā, Rīgas reģionā.

Ietver uzņēmuma uzņēmējdarbības adresi Rīgā un Rīgas reģionā (Latvija), pasta apstrādes pakalpojumus (pasta korespondences skenēšana un pārsūtīšana uz klienta norādīto e-pasta adresi vai (ja faila lielums neļauj) saglabāšanu mākoņpakalpojumā un saišu nosūtīšanu uz mākoņpakalpojumā saglabātajiem failiem).
E-pasta saziņā tiek izmantota šifrēšanas programma

Gpg4win (GNU Privacy Guard for Windows) (https://ru.wikipedia.org/wiki/GnuPG). Par papildu samaksu ir iespējams pārsūtīt pastu fiziskā formā saprātīgā apjomā (standarta pasta sūtījums / kurjerpasts). Ilgtermiņa pasta korespondences uzglabāšana fiziskā formā nav paredzēta.

t.n. uzņēmuma dibināšanas dokumentu un arhīva glabāšana un uzturēšana, valdes / dalībnieku protokolu un lēmumu arhīva, kā arī citu Jūsu uzņēmējdarbībai svarīgu dokumentu glabāšana.

Mūsu uzņēmums piedāvā bankas konta atvēršanu, Jūsu pieprasījums – mūsu pūles.

Kāpēc nepieciešams bankas konts un iespēja pieņemt maksājumus no kredītkartēm:

  • Kredītkartes joprojām ir visefektīvākais veids, kā pieņemt maksājumus, jo lielākajai daļai pircēju kabatā ir vairākas kredītkartes, kuras viņi lieto katru dienu.
  • Zemu izmaksu un salīdzinoši augstas bankas konta drošības kombinācija padara kredītkaršu maksājumus populārus juridisko un fizisko personu vidū.
  • Maksājumi tiek pārbaudīti reāllaika režīmā, ļaujot nekavējoties nodrošināt savas preces un pakalpojumus.

Jums ir nepieciešams konts ārvalstu valūtā vai konts, kas atrodas ārpus valsts, kurā reģistrēts Jūsu uzņēmuma?

Jūs esat reģistrējuši jaunu uzņēmumu un tam nepieciešams operāciju konts?

Jums vai Jūsu uzņēmumam ir ērtāk saņemt norēķinu no partneriem valstī, kurā atrodas paši partneri?

Jūsu uzņēmumam ir nepieciešams konts prestižā un uzticamā bankā?

Ja šajā sarakstā Jūs neesat atraduši Jūs interesējošu jautājumu, jautājiet, un mēs noteikti Jums palīdzēsim. Vienkārši sazinieties ar mums!

Ja jums ir lieks laiks, tad kontaktēšanās ar valsts struktūrām un nepieciešamo dokumentu sagatavošana firmas / uzņēmuma reģistrēšanai Jums būs diezgan noderīga pieredze.

Bet ir vērts atcerēties, ka laiks ir neaizstājams resurss, kuru varētu izdevīgāk tērēt savas uzņēmējdarbības attīstībai. Mūsu gadsimtā veiksme biznesā ir prasme pārvaldīt savus resursus, jo īpaši neaizstājamos.

Uzņēmuma reģistrācija ir sarežģīta un dārga procedūra. Tas jo īpaši attiecas uz laiku.

Žēl tērēt savu entuziasmu bezgalīgai papīru kārtošanai, kas prasīs daudz laika un tai pat laikā maz palīdzēs Jūsu uzņēmējdarbības attīstībai.

Mēs piedāvājam nodarboties ar Jūsu firmas / uzņēmuma reģistrēšanu, kā arī esam gatavi piedāvāt nopirkt jau gatavu firmu.

Sazinieties ar mums, un mūsu speciālisti Jums palīdzēs!

Kontakts