Tiesiskā aizsardzība, uzņēmumu maksātnespēja

Juridisko personu tiesiskās aizsardzības procesi (tiesas/ārpustiesas kārtībā), maksātnespējas procesi:

Svarīgi apzināt, ka uzņēmuma pareiza sagatavošanās tiesiskās aizsardzības no kreditoru prasībām procesam vai maksātnespējas procesam daudzkārt samazina iespējamo grūtību rašanos šī procesa realizācijas gaitā.

Uzņēmuma – parādnieka darbības un tā dokumentācijas iepriekšēja analīze, aktīvu un pasīvu strukturēšana, tāpat kā nepieciešamo pasākumu noteikšana uzņēmuma dibinātāju un valdes aizsargāšanai ļauj likuma ietvaros panākt ar kreditoriem dažādus kompromisus. Daudzos gadījumos uzņēmuma debitoru un kreditoru parādu restrukturizācija sniedz iespēju uzņēmumam sekmīgi turpināt darbību.

Jūs ne līdz galam izprotiet tiesiskās aizsardzības procesu? Jums psiholoģiski grūti noteikt turpmākās rīcības prioritātes, tikties ar kreditoriem un vienoties par reālistiskām darbībām? Banka izvirza pārāk stingras prasības? Administrators runā ar Jums „nesaprotamā valodā”?

Nešaubieties, mēs palīdzēsim Jums atrast īsto risinājumu! Mūsu komanda izstrādās Jūsu konkrētajam gadījumam piemērotu stratēģiju, saprotami un vienkāršiem vārdiem sniegs visu nepieciešamo informāciju. Vajadzības gadījumā mūsu kompānija nodrošinās juridisko atbalstu visā tiesiskās aizsardzības vai maksātnespējas procesa gaitā.

Sazināties ar mums.