Uzņēmumu reģistrācija, bankas kontu atvēršana

Šobrīd mēs varam piedāvāt Jums reģistrēt kompānijas šādās jurisdikcijās: Latvija, Igaunija, Polija, Slovākija, Kipra, Lielbritānija, Honkonga, Singapūra, Jaunzēlande, Dienvidāfrikas Republika, Panama, Seišelu salas, Māršala salas, Britu Virdžīnu salas, Nevisas sala.

Vēršoties pie mums, mēs nevis vienkārši reģistrējam/pārdodam gatavu kompāniju kādā Jūsu izvēlētajā jurisdikcijā, bet vienlaikus piedāvājam izanalizēt Jūsu sākotnējo situāciju (kārtējo un paredzēto darbību, Jūsu nospraustos galamērķus), lai izvērtētu konkrēti Jums piemērotu jurisdikciju un darbības shēmu. Kopā ar Jums izvērtējam paredzētās darbības rentabilitāti, nodokļu optimizācijas efektivitāti un Jūsu konfidencialitātes neizpaušanas iespējas.

Reģistrējot jaunu kompāniju, Jūs variet piedāvāt vairākus tās nosaukuma variantu (ja šis jautājums Jums ir būtisks). Vai arī Jūs varat izvēlēties nosaukumu no jau esošo kompāniju saraksta (pērkot jau reģistrētu uzņēmumu).

Pēc tam mēs ar Jums saskaņojam nepieciešamo informāciju par kompānijas dibinātājiem un vadītājiem, statūtu kapitāla apmēru un reģistrējamo juridisko adresi (nepieciešamības gadījumā piešķiram tādu adresi).

Lai reģistrētu/iegādāties kompāniju, nav obligāti personīgi ierasties Latvijā. Taču atkarībā no reģistrācijas jurisdikcijas atsevišķus sagatavotus un klientam nosūtāmos dokumentus vajadzēs notariāli apliecināt. Runa iet, piemēram, par pilnvaru mūsu pārstāvim, kad kompāniju reģistrē/pērk kādā no Baltijas valstīm. Šādu pilnvaru paraksta visi kompānijas dibinātāji un nosūta ar kurjerpastu mūsu adresē. Vai arī tā var būt personas piekrišana ieņemt uzņēmuma valdes locekļa amatu. Notariāli apliecināt nepieciešams jaunas kompānijas dibinātāja – juridiskas personas reģistrācijas dokumentu kopijas. Ja Jūs atrodaties valstī, ar kuru attiecīgā kompānijas reģistrācijas valsts nav noslēgusi līgumu par dokumentu savstarpēju atzīšanu, tad līdzās notariālam apliecinājumam, iespējams, būs nepieciešama arī dokumentu apostilizācija.

Gatava uzņēmuma reģistrācija/pārformēšana var ilgt apmēram 5–7 darbadienas pēc visu nepieciešamo dokumentu parakstīšanas, visu maksājumu veikšanas un, nepieciešamības gadījumā, statūtu kapitāla apmaksas. Piemēram, jaunas kompānijas reģistrācija Baltijas valstīs paredz statūtu kapitāla pārskaitīšanu bankas kontā (izņemot SIA ar statūtu kapitālu 1 EUR apmērā), tas nozīmē, ka uzņēmumam jau būs atvērts konts kādā no Baltijas valstu bankām.

Visām jurisdikcijām mēs piedāvājam palīdzēt atvērt bankas kontu Latvijā (iespējams bez personīgas bankas apmeklēšanas, bankās ir darbinieki ar krievu valodas prasmēm, daudzām bankām ir pārstāvniecības NVS valstu lielākās pilsētās), Austrumeiropā (iespējams bez personīgas bankas apmeklēšanas, bankās ir darbinieki ar angļu valodas prasmēm), Āfrikā (iespējams bez personīgas bankas apmeklēšanas, bankās ir darbinieki ar angļu un krievu valodas prasmēm), Āzijā (nepieciešams personīgi apmeklēt banku, darbinieki ar angļu valodas prasmēm). Banku sarakstu, kurās mēs varam palīdzēt atvērt kontu, un nelielu aptaujas lapu, kas palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotu banku, mēs nosūtīsim pēc Jūsu pieprasījuma.

Maksa par kompānijas reģistrāciju un/vai palīdzības sniegšanu konta atvēršanā ir atkarīga no Jūsu izvēlētās kompānijas jurisdikcijas, kā arī no pasūtītā dokumentu/pakalpojumu klāsta. Sīkākas informācijas saņemšanai lūdzam sazināties ar mums.